KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13442518
nr 1344 2518
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Man i hatt. Signerad, daterad 1933. Motivet: 30x17,5 ca
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:39:33
29/8 12:58:43
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell